Hoşgeldin Ziyaretçi,
Giriş Yap Üye Ol Facebook İle Giriş
 • Anasayfa
 • Forum
 • Arama
 • Üye Listesi
 • Ajanda
 • Yardım
 • > > > > >
   Yorum : 233     Görüntülenme : 1991
  Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  1 Ziyaretçi
  Her neyse ☾
  06-13-2018, 04:57 AM,

  width=200 height=200


  Rep Puanı: 26,996
  RE: Biraz Deriniz
  Beni üzen insanlar vardı, hepsi umursamadığım insanlara dönüştüler.. Uykularımı kaçıracak şeyler oldu,yerini mutluluklar doldurdu.. Diyeceğim şu ki; insan herşeye alışıyor ve neyi unutamam diyorsa unutuyor.. Sen de, unutamadığını unutacak, geçmez dediğini geçirecek ve kötü giden herşeyin yerini mutluluklarla dolduracaksın.. -Arda Erel-
  jFaexC.png
  06-13-2018, 04:58 AM,

  width=200 height=200


  Rep Puanı: 26,996
  RE: Biraz Deriniz
  Kalbini kıranlara öfkelisin,biliyorum çok değer verirken,birdenbire az değer görmek incitti seni. anlıyorum anlamaz mıyım hiç ? ama sende anla biraz. hayat böyle insanlar böyle. gör biraz hiç yapmaz dediklerin, yapmaz dediğin şeyleri yapar hiç gitmez dediklerin, hiç gitmeyeceğini sandığın bir anda gider. ortada kalırsın. oysa onlar seni kırdıklarını sandıklarında, seni bambaşka biri yaptıklarında habersizlerdir bunu unutma; kırıldıkça değişirsin. bunu asla unutma seni üzmüş olanlar seni mutlu edenlerden daha çok yarar sağlamıştır sana. Bişeyleri yaşamak lazım bu hayatta.
  Mesela mutsuzluğu,acıyı,özlemi yaşamak lazım. Hem hergün gülmek midir hayat ? Ne tadı kalır ki o zaman var olmanın? Hiç üzgün olmadan. hiç özlemeden yaşamak değersizleştirmez mi gülmeyi, birlikte olmayı ?
  Tabi ki insan mutlu olmak ister daima. çünkü zorluklar bazen bunaltır insanı. hatta ne gariptir ki bazen mutsuzluktan miden bulanır hale gelir. işte o zaman vazgeçmek istersin yaşamaktan, var olmaktan. ama yapabilir misin? tabi ki hayır. cesaret edemezsin. çünkü ölmek için henüz o kadar cesur değilsindir. Günlerdir hatta haftalardır belkide yıllardır mutsuz olabilirsin. Ama arkadaş, ne olursa olsun umutsuz olmayacaksın. umudunu kaybedersen sahip olduğun ve olacağın her şeyi kaybedersin. umut ettiğin sürece var olacaksın ve umut ettiğin sürece zorluklara karşı sabredeceksin unutma ! sen sabrettiğin kadar kazanacak, isyan ettiğin kadar kaybedeceksin. Senelerdir mutsuz olabilirsin, belki daha da mutsuz olacaksın ama öyle bir gün gelecek ki her şeyin birden bire değişip güzelleştiğini göreceksin. o gün mutlaka gelecek. Şimdi hayata karşı diren. zorluklara karşı gücün yettiği kadar sabret.
  jFaexC.png
  06-14-2018, 02:44 AM,

  width=200 height=200


  Rep Puanı: 26,996
  RE: Biraz Deriniz
  Yd9ob3.jpeg

  Hayda çattuk ya
  jFaexC.png
  06-15-2018, 01:58 PM,

  width=200 height=200


  Rep Puanı: 26,996
  RE: Her neyse ☾
  Ne biliyor musun. Bazı şeyleri çok merak ediyorum. Ama favori merakım sensin. En çok seni merak ediyorum. Mesela hasta mısın şu an? Başın ağrıyor mu? Üşüyor musun? Sıkıca sarılabilirim çünkü. Korkuyor musun? Elini tutup bir daha asla bırakmam. Ağlıyor musun? Ömrümün sonuna kadar gözyaşlarını silebilirim. Ağlama. Gülüyor musun? Ben hep gülüşünü izlerim. Yaşamak istiyorum ama ben seni. Güldüğün şeylere beraber gülmek istiyorum. Ağladığın zaman bende ağlamak, korktuğun zaman bende korkmak istiyorum. Heyecanlı olduğun zaman kalbinin atışlarını dinlemek istiyorum. Saatlerce gözlerinin içine bakmak, istediğim zaman öpmek istiyorum. seni seveyim. Saçlarınla oynayayım. Kusurlarınla dalga geçeyim ama en çok da ben seveyim onları. Biraz sen öp, biraz ben. Biraz sen sarıl biraz ben. Kapıyı açtığımda kocaman bir ayıcıkla karşıma çıkan sen ol. Başkası değil. Düştüğümde gülüp, sonradan yardım eden de sen ol. Sesim güzel olmadığı halde şarkı söylememi iste, söyleyince de gül ama yine de sen sev. Başkası değil. Çikolatalarımı gizli gizli yiyen de sen ol. Sürekli sana uzun mesajlar atıyorum. Yazı yazmayı seven insanım ben. Çok konuşuyorum kızıyor musun bana? Korksam sarılır mısın, öper misin defalarca boynumdan? Ağlasam siler misin sende benim gibi göz yaşlarımı, ''ben hep buradayım'' der misin
  jFaexC.png


  Hızlı Menü: