Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Yeni hayatlar görmeye değil, gördüklerimi unutmaya gidiyorum."

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?
Gerçek adı: Ulaş Tuna Astepe
Doğum Tarihi: 05/09/1988 (30 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.89
Kilo: 80
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Devlet Konservatuarı Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro
Doğum yeri: Kocaeli

Yakışıklı oyuncu Ulaş Tuna Astepe özellikle 2012 yılında Karadayı dizisinde canlandırmış olduğu Orhan karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Daha sonra Atv ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde Mustafa karakterini canlandırmıştır.

Doğum tarihi 1988 olan oyuncu İstanbul Erkek Lisesi ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Ulaş Tuna Astepe Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiş aslen İzmit‘lidir. 1.89 boyunda, 80 kg, Burcu ise Başak‘tır.

Günümüzde ise Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe son dönemlerde genç kızların en fazla takip ettiği isimler arasında yer almaktadır.

Babası işçi, annesi ise memurdur. Emekçi bir ailenin evladı olarak yetişmiştir. Bugüne kadar Karadayı, Rüya, Analar ve Anneler ve Masum dizilerinin yanı sıra Osmanlı Cumhuriyeti sinema filminde kostüm asistanı olarak çalışmış, Grueling and His Wife adlı kısa filmde yer almış, Fish Pond ve Körfez isimli sinema filmlerinde rol almıştır.
kedicik

Kitap Kahve Kedi ve Sen
1ZuiPI.gif
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping