Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Yeni hayatlar görmeye değil, gördüklerimi unutmaya gidiyorum."

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Bakma Ağladığıma, Şiirler Yazdığıma...
ayick 

Bir Gün Birini Gerçekten Seversen, Sevebilmeyi Bilirsen, Yüreğinle Sevmeyi Öğrenebilirsen, Biliyorum ki Sadece O Zaman Anlayabileceksin Gerçekten Beni...
Her Türlü İmkansızlığa, Bırakıp Gitmelere, Bitmelere Rağmen Yüreğinle Direnip Aşkını Korumak İsterken Sevdiğinin Herşeyi Hiçe Sayıp Arkasını Dönüp Yokmuşsun Gibi Davranmasının Ruhunu, Canını Nasıl Acıttığını Ancak O Zaman Anlayacaksın!
Sen Onunla Tek Bir Can Olmuşken, Onun Sana Hayatında Hiç Olmamışsın Gibi, Yüreğine İse Bir Duvar, Bir Masa, Yerde Duran Bir Çakıl Taşı Muamelesi Yapmasının Ne Demek Olduğunu O Zaman Anlayacaksın!
Beynin, Düşüncen Kendi Kendine Teselliler Verirken,
Seni Haklı Bulurken Gözlerine Söz Geçiremeyip Nasıl Koca Damlalarla Sessizce İsyanlar Yaşadığını O Zaman Anlayacaksın!
Ve Ben ...
Ben Biliyorum ki Sen Bunları Yaşarken Beni Aklından Geçirmesen Bile Bir Yerlerde, Bir Şekilde Ben Bunu Hissedeceğim...
Sakın Yanlış Anlama Sana Beddua Değil Bunlar...
Kıyamam ki Ben Sana...

Bilirsin Hislerim Güçlüdür, Yüreğim Ondan da Güçlü, Hissederim, Anlarım...
Kiminle ve Nerede Olursam Olayım Yüreğindeki Fırtınayı Hissettiğim An, O An Bana Yaptıklarını Yaşıyor Olduğunu Anlayacağım...
Çünkü Senin Bana Yaptığın Bir Ayrılık, Bir Vazgeçiş Değildi, Öylesi Çok Önemli de Değildi Aslında...
Doğaldı Bu Fani Dünyada Fani Sevgiler, Yanlış Duygulara Kapılmalar...
Ama Senin Bana Yaptığın Seven Bir İnsana Yapılabilecek En Acımasız Vurgunlardan Biriydi...
Konuşmamak, Sözlerin Çaresiz, Gözlerin Uzak Bırakılması, Yüreğin ve Tüm Hislerin Umarsızca Terk Edilişi...

Sen Bakma Sensizlikten Bahsedip Hüzünlere Daldığıma...
Ben Ne Sana Ne de Aşkıma, Ben Haketmediğim Yalanlara, Yüreğimin Kandırılışına Ağladım Sadece.
Ve Ben Sadece Yalancı Aşıkların Sahtekarlıklarına Ağladım Ardından...
Sakın Sen Üstüne Alınma...!

Hayat Çok Garipsin!
Öyle Bir Yere Koydun ki Beni, Bulamıyorum Kendimi...!
Kop Koyu Karanlıklarda Boğuluyorum...!
Ağlıyorum Yanlızlığıma, Geçen Yıllarıma Verdiğim Emeklere Ağlıyorum...
Yanıyorum...

Hep Uçlarda Yaşatttın Beni, Şimdi Hayata Tutunamıyorum...
Hayat Haram...
Yaşamak Hararam...
Geceler Haram,
Uykularımı Haram Ettin Bana...
Tek Kalmaktan, Kendimi Seni Düşünerken Bulmaktan Korkar Oldum...
Geriye Dönüp Bakamıyorum, Görmek İstemiyorum, Hatırlamak İstemiyorum Hiçbir Şeyi, Yaşanmamışta Sayamıyorum...
Bir Hayattan Daha Geçip Gittim Ayak İzlerini Bıraktın...
Küllerini Bıraktın...
Koskoca Bir Harabe Bıraktın...
Geriye Dönüp Baktınmı Hiç?
Baksanda Görebilir misin Hayat Küstürdüğün İnsanı?
Zor...
Çok Zor...
Yeni Bir Günün Doğmasına Az Kaldı...
Dilerimki Her Doğan Yeni Bir Gün Hızla Alıp Gitsin Seni...!
Her Yeni Günde Bir Adım Daha Uzaklaşayım Senden...!!!

Alıntı
6obYPS.png
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping