Warning [2] Use of undefined constant userregdate - assumed 'userregdate' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(531) : eval()'d code PHP 7.4.3-4ubuntu2.20 (Linux)
(showthread.php:1133:build_postbit)->(functions_post.php:531:eval)->(functions_post.php(531) : eval()'d code:2:error_callback)->(class_error.php:153:error)->

HAFTANIN SÖZÜ

"Yeni hayatlar görmeye değil, gördüklerimi unutmaya gidiyorum."

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Zamanki Umudunu Kesiyorsun İste O Zaman Donuyorlar
Merhaba sevgili arkadaslar beni taniyanlar burda nasil goz yasi dokdugumu nasil giden sevgilimin donmesi icin yaptiklarima sahit olmuslardir cok dua etim cok yalvardim falmis , falciymis medyumus bunlarla cok ugrasdim, artik 2 sene gecdi dedim pes etim olmayacak kabul olmaycak yeter kendine yeni bir yol ciz dedim ve cizdim, yeni bir iliskiye basladim "keske" ler degil "belki" lerle yasmaya basladim sonra hayatima giren bu insani sevmeye basladim, artik geceleri aglamiyordum iste tam o sira benim o bekledigim insan birden geli verdi, hemde sitem ederek sen beni hani seviyordun nasil bir baskasiyla cikarsin deyip, kendini aklamaya da calisti, cok komikdir terk edip giderken bir baskasni seviyorum demisdi giderken, uzuldugunu bu zaman icersinde pisman oldugunun farkindaydim ama nedense merak ediyorum neden ben umudumu kesince neden ben baska bir hayata baslayinca ve neden, gidenler hep biz onlari unutugumuzu duyunca geri donerler, egolarni tatmin etmeyi seviyorlarmi

" ya iste birakdigim kiz halen beni seviyormus ya dusunuyormus pehh nasil adamim bak kanka"

yada " kizim cocuk unutmadi beni daha hehe nasil bir kizim ben ya superim superim" diyorlarken

onlar icin aglayan" lutfen geri don sil gozyasimi aglatma beni ne olur tek sesini duyayim oleyim ugruna canimi vereyim herseyim don don seni ozledim ozledim "

deyip onlarin resimlerine saatlerce bakip aglayan bizleri onlarin ortak sarkilarini dinleyip sabahlara kadar yorgun dusurdugumuz su kalplermizi bizler artik ne zamanki yeter dediklerimizde bu gidenler bunu anladiginda donduklerinde bizlerden neden halen onlari sevmelerimiz ve neden halen sen benden baskasini sevmesin ne yaparsan yap sacmaliklarini ve neden bizlere onlarin bizlere yaptiklari kotuluklerden korduklarini dusundurmeye calisirlar bize aynen sunu derler

" ya bak erkek milletiyiz biz sen yeni iliskinde dikat et bu cocukda uzmesin seni sen iyi bir insansin uzulmeni istemem"

yada bir kiz

" bak canim ukala sekilde bir kere agladin sen kiza dikat etmen lazim vs vsvs

akilar verirlerki

size sesleniyorum hey gidenler, biz dualarla size gelin dedik agladik, belki kabul oldu belkide degil siz neden bizlerin hayatina yeni biri girdiginde o geriye donup bakmadiginiz insan sizin gozunuzde birden kiymetli olur neden onun kymetini sonradan anlarsiniz sizi anlamis degiliz gercekdende
kisacasi arkdaslar su varki ne zaman unutulduklarinin farkina varmislardir o zaman hayatlarimizi kurcalmaya gelirler ama unutmayin sakin, giden gittmise bir kere geliside de gidisi kadar sahte olcakdir acimazsica olcakdir gidcekdir o sadece sizi bir durak olarak gormusdur o durakda inicek elbete birgun ama asla kalici olmaycakdir

" ben neden seni birakdim biliyormsun seni sevdigimden sana zarar gelmesini istemezdim sorunlarim vardi degerlisn cok aci cekdim cok senin gibisi yok bu dunyada sebebim vardi"

" senden sonra hic kimseyle olmadim olmadim seni hep sevdim"

" benim icin cok degerlisn istersen kabul etme ama beni affet"

bunlara kanmayin

unutmayin ve sakin ama sakin bu hataya dusmeyin sizden ricam donenleri iyi analiz edin neden ne icin donduklerini arasdirdin sakin o isiltiya kanipda iki defa kursun yemeyiniz ettiginiz dualari geri donmesi icin degil hayirlisi icin edinki gercekleri yasayin mutsuz olmayin.
6obYPS.png
Ara
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping